Buttony – wdzięczny i tani gadżet reklamowy

Buttony lub inaczej przypinki to znaczki okolicznościowe zapinane są na agrafkę lub magnes, mogą również być wyposażone w otwieracz do butelek. Buttony reklamowe są powszechnie używane, przyciągają wzrok, zapadają w pamięć i pozwalają wyróżnić się z tłumu. Buttony reklamowe znakomicie sprawdzą się na wszelkiego rodzaju imprezach, zjazdach, rajdach i spotkaniach.

W obecnych czasach buttony reklamowe są nieodłącznym elementem wielu kampanii reklamowych, wprowadzania na rynek nowego produktu, jak i promowania określonych dóbr i usług czy po prostu nowej na rynku marki. Żadna szanująca się firma nie pogardzi takim rodzajem reklamy!

Przypinki reklamowe są odporne na działanie warunków atmosferycznych, dzięki czemu sprawdzą się lepiej niż tradycyjne formy reklamy, takie jak wizytówki czy ulotki reklamowe. Taki gadżet reklamowy możemy zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Buttony reklamowe to doskonała i niedroga forma reklamy, nieoceniony „towarzysz” okolicznościowych imprez. Znaczki reklamowe to również świetna ozdoba, która ożywi nasz codzienny strój.

Mnogość wzorów buttonów reklamowych i nadruków, które możemy na nich umieścić pozwalają dostosować je do okazji i profilu działalności firmy. To, jaki kolor będzie miała wybrana przez nas przypinka reklamowa również zależy tylko od nas!

Buttony reklamowe są estetyczne i solidnie wykonane, dzięki czemu zaspokoją gusta nawet najbardziej wymagających odbiorców. Plakietki reklamowe znane są również jako buttony (butony) reklamowe, przypinki i badziki. Wszystkie te określania dotyczącą jednego przedmiotu – okrągłego, lekko wypukłego znaczka, zapinanego na agrafkę. Najbardziej popularne są okrągłe przypinki reklamowe, choć możliwe jest również zamówienie prostokątnej czy kwadratowej plakietki reklamowej.