Kiedy widać efekty liposukcji?

Wiele osób myśli o tym, co może w sobie zmienić i co ulepszyć. Jest wiele takich kwestii – niektórzy marzą o lepszej pracy, niektórzy o wakacjach, inni o dobrym samochodzie, jeszcze inni o nowej fryzurze, inni o zgrabnej sylwetce, a jeszcze inni chcą nieco zmienić swój wygląd.

Mimo że przyjęło się stwierdzenie, że wygląd nie świadczy o człowieku, to jednak na wielu z nas pierwsze wrażenie robi właśnie wygląd, który potrafi sporo powiedzieć także na temat charakteru i usposobienia danej osoby. Jednym z popularnych zabiegów w ostatnim czasie stał się zabieg liposukcji. Wobec tego osoby zainteresowane liposukcją starają się szukać odpowiedniego gabinetu ze względnie niską ceną, gdzie prawdziwi specjaliści zapewnią im ochronę, a jednocześnie profesjonalnie przeprowadzony zabieg.

Ile kosztuje liposukcja w Polsce?

Liposukcja jest zabiegiem polegającym na odsysaniu tłuszczu z naszego ciała – dedykowany jest zwłaszcza tym, którzy chcą się w krótkim czasie stać tak szczupli, jak reklamowi modele. Jest to popularny zabieg tak wśród mężczyzn, jak i wśród kobiet. Aby znaleźć gabinet, który zajmie się profesjonalnie takimi zabiegami, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową takie hasła, jak: „liposukcja Kraków „, „liposukcja Warszawa”, „liposukcja Wrocław”, „liposukcja Gdańsk”, „liposukcja Poznań”, czy „liposukcja Białystok”, aby odnaleźć właściwy gabinet w mieście, w którym akurat się znajdujemy.

Tkankę tłuszczową można odessać za pomocą specjalnej pompy rozbić komórki tłuszczowe poprzez ultradźwięki, zastąpić odsysany tłuszcz płynem albo też wstrzyknąć lidokainę i adrenalinę. Zabieg może trwać od pół godziny do kilku godzin w zależności od metody, na którą się zdecydujemy. Coraz częściej jednak tradycyjna liposukcja jest zastępowana np. przez liposukcję ultradźwiękową uznawaną przez wielu za skuteczniejszą metodę.