Miłość zatrzymana w obiektywie

Życie pełne jest chwil, które warte są utrwalenia i fotografia jest sposobem na ich zatrzymanie. To uwiecznienie zdarzeń, ale także emocji i wspomnień. Wymaga wrażliwości osoby spoglądającej przez obiektyw, czujności i dobrego refleksu. Przydatny bywa także profesjonalny sprzęt oraz osoba znająca arkana fotografii.

Zdjęcia ślubne zazwyczaj obejmują fotografie przedstawiające przygotowanie do ceremonii, reportaż z samych zaślubin, tańce i zabawę do białego rana, a także zdjęcia w plenerze. Coraz popularniejsze stają się także sesje narzeczeńskie.

Każda z uroczystości ślubnych jest jedna i niepowtarzalna, dlatego od fotografa wymaga się otwartego umysłu oraz elastyczności, gdyż przyjdzie mu pracować z różnymi klientami. Ważne jest też, by starał się być niewidoczny i dostrzegał jak najwięcej.

Fotografia ślubna (http://www.fotodziedzic.pl/kielce/) to szczególny rodzaj fotografii, jest utrwaleniem najpiękniejszych momentów z początków wspólnego życia dwojga zakochanych ludzi, przepełniona wzruszeniami i uczuciami. To zamknięte w obiektywie pocałunki, uściski, spojrzenia, ale przede wszystkim emocje: radość, wzruszenie, śmiech i łzy. Jedyne i wyjątkowe.

Sesje ślubne to fotografie z duszą, wykonane przez fotografa, który nieustannie szuka inspiracji, bawi się obiektywem, 'tańczy' ze światłem, który zwykłemu ujęciu potrafi dodać szczypty magii. To połączenie reportażu, fotografii krajobrazu oraz detalu i portretu. To zdjęcia, które przeglądane po jakimś czasie powinny wywoływać te same emocje, przenosić w czasie i przypominać o fragmentach, które zatarł czas.