Miód jako podziękowanie dla gości

Ślub to wyjątkowy dzień dla każdej pary młodej, która zawiera akt małżeński. Pary młode chętnie zapraszają rodzinę oraz najbliższych, by mogli wspólnie uczestniczyć w tym dla nich wyjątkowym dniu. W podziękowaniu za uczestnictwo nowo poślubieni małżonkowie dwoją się i troją, by w sposób nietuzinkowy podziękować weselnikom za ich uczestnictwo.

Jedni obdarowują swoich gości ciastem weselnym, drudzy domowymi konfiturami a inni przekazują miód na prezent ślubny . Jednak to nie są zwykłe słoiki z miodem, które możemy spotkać robiąc zakupy w hipermarkecie czy na bazarku. Są to spersonalizowane słoiczki miodu, na których jest przyklejone imienne podziękowanie dla gości. Pary młode również mocno selekcjonują rodzaj miodu, który ofiarują swoim gościom. Coraz częściej spotykane są miody o oryginalnych smakach np. malinowy czy też cynamonowy. Jest to świetna okazja, by gościom przekazać coś wyjątkowego. Niejednokrotnie do słoika przywiązane jest zdjęcie pary młodej jako pamiątki.

Osoby, którym bardziej zależy by prezent był nietuzinkowy doczepiają zdjęcie, które przykładowo jest jednocześnie magnesem na lodówkę. Mamy wtedy większe szanse, że zdjęcie nie wyląduje w szufladzie, a będzie powieszone w widocznym miejscu i będzie cieszyło oko gości weselnych na lata. Kolejnym dodatkiem do słoika miodu może stać się nabierak do miodu. Całość można połączyć tworząc mini zestaw prezentu a goście weselni będą zarazem zaskoczeni taka formą podziękowania ale też bardzo zadowoleni z tak niecodziennego pomysłu.