Podróżuj efektownie

Podróż to bardzo miły element naszego życia. Poznawanie co raz to nowych miejsc, sprawia że apetyt na podróżowanie rośnie. Zachwyt daną kulturą może jednak spowodować nie tylko chęć powrotu, ale również chęć podzielenie się jej częścią z innymi.

Na podobny pomysł wpadły właścicielki firmy Oriente Glamour. Ich zakochanie się w Tajlandii zaowocowało stworzeniem marki inspirowanej tajskimi bazarami. Mnogość kolorów, wzorów i faktur oferowanych przez tajskie ulicy sprawiło, że oferowane przez markę produkty są niczym rajskie ptaki na czarno-białym niebie pozostałej galanterii.

By odbyć podróż niezbędny jest bagaż – projektantki dobrze o tym wiedzą, dlatego lwia część ich asortymentu ma uprzyjemnić czas zdobywania nowych lądów.

Dużym powodzeniem cieszą się nie tylko weekendowe torby podróżne, ale również duże kosmetyczki damskie. Trapezowy kształt, duża pojemność i profesjonalne wykończenie to cechy charakterystyczne każdego egzemplarza kosmetyczki. Świetnym rozwiązaniem jest również wprowadzenie do wnętrza tkaniny wodoodpornej. Dzięki temu kosmetyczka jest nie tylko efektowna, ale również funkcjonalna.

Właścicielki marki Oriente Glamour oprócz nadania funkcjonalności nadały swoim produktom estetyczny wygląd. Oferowane w sklepie kosmetyczki nabyć można najróżniejszych połączeniach kolorystycznych. Klientki zachwycają nie tylko barwy, ale również wzory. Są one zarówno modne, jak i ponadczasowe. Żadna kupująca nie oprze się białym słonikom na czarnym tle, czy soczystym truskawkom ozdabiającym kosmetyczki damskie. Dzięki tego typu akcesoriom podróż stanie się jeszcze milszym doznaniem.

Zobacz więcej: kosmetyczki damskie | Oriente Glamour