Promocja słodyczami – czy warto? Warto

W dzisiejszych czasach w marketingu stosuje się najróżniejsze sposoby na przyciągnięcie uwagi klientów. Jedni reklamują się w internecie, drudzy w telewizji, a jeszcze inni roznoszą ulotki na ulicy. Są jednak tacy, którzy próbują przyciągnąć nas nie przez reklamy wizualne czy słuchowe, lecz smakowe. W tym celu rozdają krówki reklamowe.

Przez żołądek do serca

Nasz mózg stosunkowo łatwo jest oszukać. Na sam widok czegoś smakowitego nasz apetyt wzrasta. Im większe łaknienie, tym większa przyjemność, gdy już pochłoniemy te smakołyki. I gdy czujemy się szczęśliwi po spożyciu słodyczy, widzimy logo firmy rozdającej te krówki, przez co podświadomie zaczynamy utożsamiać to przedsiębiorstwo z radością związaną ze zjedzeniem cukierka. Prawdopodobnie nie zwrócimy na to większej uwagi i zapomnimy o tym po pewnym czasie. Nasza podświadomość jednak tego nie zrobi. I przy następnej okazji, gdy staniemy przed wyborem spółki, z którą zawrzemy ważny kontrakt, dojdziemy do wniosku, że coś w tym konkretnym logo sprawia, że ta firma budzi nasze zaufanie.

Jak zdobyć klientów?

Rozdając krówki z logo naszej firmy zapewniamy sobie bardzo skuteczną formę promocji. Co więcej, nawet trzymanie miseczki zawierającej cukierki promocyjne na biurku podczas negocjacji potrafi poprawić nasze relacje z kontrahentami.

Podsumowanie

Krówki reklamowe  z mleczne-krowki.pl stanowią znakomity sposób na pozyskiwanie nowych klientów. Koszty takiej promocji są porównywalne do ceny reklamy telewizyjnej, a zorganizowana akcja rozdawania słodyczy z logiem naszej firmy zdecydowanie bardziej zapadnie w pamięć przeciętnemu człowiekowi.