Skandynawskie wzornictwo w Opa&Company

Styl skandynawski to trend w urządzaniu wnętrz, który podbił serca ludzi na całym świecie. Prosty i funkcjonalny, ale jednocześnie przytulny i klimatyczny nadaje charakteru każdemu pomieszczeniu. Nie bez powodu nordycki design stał się popularny także w Polsce. Inspirowany mieszkaniami Szwedów, Duńczyków czy Norwegów idealnie nadaje się do polskich, najczęściej niewielkich i ze względu na położenie geograficzne dość ciemnych mieszkań – rozświetla i powiększa je optycznie oraz sprawia, że stają się przytulne i praktyczne jednocześnie.

 

Wzornictwo ze Skandynawii w Opa&Company

Jeszcze kilka lat temu zdobycie mebli czy dodatków w skandynawskiej stylistyce w polskich sklepach graniczyło z cudem. Dziś, dzięki Opa&Company polscy klienci mają dostęp do najlepszego nordyckiego designu – internetowy sklep proponuje im wyroby renomowanych, skandynawskich producentów, w tym cieszących się sławą na całym świecie Hubsch czy Bloomingville. W ofercie sklepu znalazły się zarówno meble skandynawskie (stoliki, fotele, szafki…), jak i mniejsze akcesoria i dodatki do mieszkania (lampy, pledy, poduszki, obrazy…). Oprócz oferty dla dorosłych, nie zabrakło także akcesoriów dziecięcych, które pozwolą urządzić klimatyczny pokoik w skandynawskim stylu.

 

Funkcjonalność i wysoka jakość, czyli produkty Opa&Company

Dostępne w Opa&Company produkty są starannie dobierane pod względem jakości wykonania. W ofercie sklepu znajdują się meble i dodatki, które charakteryzuje połączenie funkcjonalności i estetyki. Wszystkie zostały wykończone w trosce o detale, ładnie się prezentują, a jednocześnie są solidne i trwałe. Z powodzeniem będą więc służyć przez lata, stanowiąc unikatową, stylową ozdobę wnętrza.

 

Zobacz więcej: Opa&Company | Meble skandynawskie