Ślubna gorączka – gdzie kupić cukierki dla gości?

Dzieciństwo to okres, w którym wszystko wydaje się banalnie proste, każdy problem da się rozwiązać,a marzenia snute są w iście bajkowym klimacie. Chłopcy widzą się siebie w roli brawurowego księcia ratującego księżniczkę z opresji, dziewczynki zaś owymi księżniczkami pragną być- potem czas na bajkowe wesele i idylliczna przyszłość gotowa. W prawdziwym życiu jednak, aby owe „bajkowe wesele” miało miejsce, trzeba się nie lada natrudzić !

Wynajęcie sali, zapewnienie pysznego jedzenia, dobra muzyka, kamerzysta, cukierki dla gości weselnych w ramach podziękowań… Jak to wszystko „ogarnąć”? Nie każdy może sobie pozwolić na korzystanie z usług (bardzo modnych ostatnio) organizatorów ślubnych, zatem kluczem do sukcesu okaże się planowanie „krok po kroku” (ze stosownym wyprzedzeniem czasowym), skrupulatne porównywanie ofert (warto szukać promocji oraz sprawdzać opinie klientów) czy… pomoc najbliższych. 

Jeśli przyszli małżonkowie nie planują spontanicznej ceremonii z dnia na dzień- w kwestii rezerwacji daty ślubu czy lokalu, czas odgrywa bardzo dużą rolę. Podobnie jest osobami mającymi uświetniać przyjęcie ślubne, czyli muzykami, fotografami czy kamerzystami- niektórzy profesjonaliści mają wypełniony grafik nawet dwa lata do przodu ! W tym przypadku warto wykonać „research” wśród rodziny i znajomych- może się okazać, że wśród nich mamy utalentowanego pasjonata zdjęć, który z przyjemnością się podejmie współpracy.

Suknia, garnitur, obrączki, zaproszenia, upominki dla gości- kluczowe detale, bez których zazwyczaj nie wyobrażamy sobie ożenku. W dzisiejszych czasach wybór jest niewyobrażalnie duży, jednak aby wszystko było „zapięte na ostatni guzik”, również należałoby zadbać o ich zakup dużo wcześniej. 
W całej tej „gorączce ślubnej” trzeba pamiętać, że najważniejszym elementem jest … uczucie, które łączy dwoje ludzi. Bez tego nawet najpiękniejsza oprawa nie ma większego znaczenia.